آرون سیستم و اجرای فرآیند سیستم‌های مدیریتی

شرکت ما با اجرای فرآیند سیستم‌های مدیریتی برا شرکت ها و صاحبان صنایع، ارزیابی این برنامه را با چهار مرحله برنامه ریزی، پیاده سازی و عارضه یابی، تکمیل و انتشار گزارش انجام می‌دهد تا مراحل توسعه شرکت شما را تکمیل کند.

برنامه ریزی ارزیابی

داده‌های لازم برای ارزیابی باید چارچوب مفهومی یا زیربنای برنامه را در نظر بگیرند. تعریف و شناسایی ظرفیت‌ها یکی از مولفه‌های مهم مرحله این مرحله است. گنجاندن ظرفیت‌ها در ارزیابی نه تنها به ایجاد پشتیبانی برای مراحل بعدی کمک می‌کند بلکه اعتبار آن را افزایش می‌دهد. رویکرد مشارکتی را فراهم و دیدگاه‌های متعدد شرکت کنندگان و شرکا را تأمین می‌کند. اطلاعات مربوطه در طول برنامه ریزی شامل تعیین امکان ارزیابی، شناسایی ظرفیت‌ها و تعیین اهداف کوتاه مدت و بلند مدت است.

پیاده سازی، عارضه یابی و فرآیند

در حین حرکت چرخ دنده‌های اقتصادی، متخصصین ما در مرحله پیاده سازی و عارضه‌یابی، موفقیت در جذب و حفظ مخاطبین را بررسی می‌کنند، تا محتوی آموزشی مطابق با حرفه، حفظ جدول زمانی پیش بینی شده، هماهنگی موثر با سایر برنامه‌ها، فعالیت‌های در حال انجام و مطابقت با استانداردهای قانونی به نحو احسن اجرا شود. عارضه یابی در حین فعالیت شرکت‌ها می‌تواند برای اطلاع رسانی در مورد  اصلاحات میان دوره‌ای (ارزیابی تکوینی) یا روشن کردن فرایندهای اجرا (ارزیابی فرآیند) مفید باشد.

تکمیل، ارزیابی خلاصه و تأثیر

تیم ما با ارزیابی حین تکمیل، نتایج فوری و یا تاثیر گذاری آن را برای کارایی و پایداری مورد بررسی قرار می‌دهد. هنگامی که اثر بخشی، آموزش مبتنی بر توانمند سازی همکاران در مجموعه ارزیابی شود، دستیابی به اهداف عالی و حرکت به سمت اعتلا، میسر خواهد شد. عارضه‌یابی در یک سیستم مدیریتی می‌تواند میزان نتیجه در انتساب یک تغییر به برنامه را تعیین کند. هنگامی که نتیجه مثبت یک برنامه تأیید شد، ارزیابی بعدی تأثیر طولانی مدت برنامه را بررسی می‌کند.

گزارش دهی در هر مرحله

مجموعه آرون خود را در قبال سرمایه‌های کلان و خرد کسب و کارها مسئول می‌داند. تیم ما با گزارش جامع و منظم در هر یک از مراحل 4 گانه فوق الذکر، برنامه گزارش دهی مرحله‌ای را اجرا می‌کند. این طرح شامل رهنمودهایی در مورد اینکه چه بخشی از سیستم در چه زمانی نیاز به بازبینی و دقت بیشتر دارد، اجرا می‌شود. انتشار گزارش هر بخش توسط متخصصین و وکلای مربوطه انجام می‌شود.

انتشار نتایج عارضه‌یابی در سیستم‌های مدیریتی به منابع کافی مانند افراد، وقت و هزینه نیاز دارد. محتوا و قالب گزارش بسته به مخاطب متفاوت خواهد بود، با بررسی و ارزیابی کامل داده‌ها نتایج بهتری برای تقویت برنامه شرکت‌های بزرگ ارائه می‌دهیم. همچنین از نتایج بدست آمده در ارزیابی‌ها برای ایجاد ظرفیت در بخش‌ها متفاوت و همچنین حرکت به سمت بازارهای جهانی استفاده می‌کنیم.

ما مدیریت اهداف شما را بر عهده می‌گیریم

یک رویکرد استراتژیک برای افزایش عملکرد یک سازمان یا یک شرکت تجاری است.

یک قدم مهم در رویکرد مدیریت اهداف، نظارت و ارزیابی عملکرد و پیشرفت هر یک از کارکنان در برابر اهداف تعیین شده است. ما با حالتی ایده آل کارکنان مجموعه شما را درگیر اهداف و تصمیم گیری‌های تعیین شده خواهیم کرد.

برای مجموعه ما نه تنها موفقیت شما حیاتی است، بلکه اهداف گوناگونی را نیز دنبال می‌کنیم تا هرچه بیشتر به پویایی و نشاط جامعه و همچنین تقویت اقصاد کشور کمک کنیم.

ما به کارمندان شما کمک خواهیم کرد تا نقش‌ها و مسئولیت‌های خود را در محل کار درک کنند.

رویکرد ما در نهایت منجر به کار تیمی و ارتباط بهتر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *