خدمات ما

طراحی سیستم‌های مدیریتی

می‌خواهید به اهداف خود برسید و به طور مداوم عملکرد مدیریتی را بهبود ببخشید، فرآیندهای را یکپارچه و آن را پایدار کنید، یک سیستم مدیریت توسعه دهید!
سیستم مدیریت چیست؟

سیستم مدیریت به این معناست که چگونه یک سازمان به طور جمعی بخش‌های مختلف کسب‌وکار خود را مدیریت می‌کند تا شرکت را هماهنگ، سازماندهی و قادر سازد تا به اهداف خود دست یابد و به طور مداوم بهبود یابد. این سیستم اصلی است که عملیات یک کسب و کار را سازماندهی می‌کند. 

یک سیستم مدیریتی روش خاص سازمان شما برای انجام کسب و کار است که شامل تمام بخش‌های مرتبط با یکدیگر می‌شود: نیازهای شما برای برآورده کردن، انتظارات عملکرد، و فرآیندهای شما که هر دو را ارائه می‌کنند. نوشتن آن و برقراری ارتباط مداوم سیستم خود با سازمان، احتمال موفقیت شما را به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهد! شما همچنین فرآیندهای سیستم مدیریت ساده‌ای خواهید داشت که دوام آن را تضمین می‌کند و شما را به طور مداوم بهبود می‌بخشد.

 

طراحی سیستم مدیریت

چرا نیاز به سیستم مدیریت؟

طراحی سیستم مدیریت بسیاری از پیچیدگی‌های را رفع می‌کند

اندازه عملیات، نوسان سطوح ریسک، تغییر شرایط و پیچیدگی روزافزون تنظیم‌کننده‌ها، مشتریان و فرآیندهای داخلی باعث بازنگری کامل در نحوه مدیریت امور تجاری شده است. رویکرد مدیریت “علت و معلول” با شناسایی یک مشکل و حل آن با یک راه حل در تجارت مدرن پایدار نیست.

هنگامی که یک سیستم مدیریتی به درستی طراحی و اجرا شود، راه حلی مدرن برای مدیریت سازنده امور و دستیابی به اهداف عملیاتی شما است. یک سیستم مدیریت از یک رویکرد دقیق برای ارزیابی ریسک و شناسایی همه شناخته شده و ناشناخته در یک سازمان استفاده می‌کند.

 

طراحی سیستم مدیریت

با شناسایی و درک همه ریسک‌ها، شرکتها می‌توانند:

  • استفاده کارآمدتر از منابع و بهبود عملکرد مالی
  • برای افزایش عملکرد ایمنی و انجام تعهدات زیست محیطی، خطرات را به طور فعال و مؤثر بررسی کنید
  • افزایش کیفیت، برآوردن الزامات انطباق و تقویت روابط با ذینفعان

Aron به شرکت‌ها قدرت داده است که با موفقیت یک سیستم مدیریت سفارشی طراحی کنند تا همه چیز را همیشه و به خوبی انجام دهد.

برای شروع با ما تماس بگیرید

 

پیاده سازی یک سیستم مدیریتی

هنگامی که اهداف یک سیستم مدیریتی تعریف شد، یک طرح طراحی و پیاده سازی تدوین می‌شود. اگرچه فرآیند برنامه ریزی ممکن است ساده به نظر برسد، اما پیچیدگی‌های زیادی در پیاده سازی موفقیت آمیز و حفظ یک سیستم مدیریت وجود دارد که باید به درستی و به ترتیب صحیح اجرا شود تا حداکثر مقدار را استخراج کند.

ARON یک مدل پیاده‌سازی سیستم مدیریتی 4 مرحله‌ای را ایجاد کرده است که سادگی و قابلیت پیش‌بینی را در طول اجرا فراهم می‌کند. اگرچه پیاده‌سازی سیستم‌های مدیریتی دشوار است، اما رویکرد اثبات‌شده ARON احتمال موفقیت را به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهد. مدل پیاده سازی سیستم مدیریتی 4 مرحله‌ای ARON آزمایش شده و به اثبات رسیده است:

افزایش خرید از سوی رهبران و کارمندان، کاهش زمانبندی اجرا و نتایج سریع تری ارائه دهید.فرآیند پیاده سازی 4 مرحله‌ای را می‌توان در هر مرحله اعمال کرد تا اطمینان حاصل شود که سیستم مدیریتی شما کامل و موثر است.

 

آرون سیستم می‌تواند در موارد زیر کمک کند:

شما تازه شروع کرده‌اید و یک ارزیابی شکاف انجام می‌دهید

توضیح ارزیابی شکاف…..

 

می‌خواهید مطمعن شوید برنامه‌ریزی انجام شده در طول اجرا پوشش داده می‌شود

توضیحات این بخش

 

شما پیاده سازی را کامل کرده‌اید و اکنون باید بهبود مستمر را هدایت کنید

توضیح مربوطه

 

طراحی سیستم های مدیریتی
آرون سیستم می‌تواند به پیاده سازی سیستم‌های مدیریتی سفارشی بر اساس نیازهای شرکت و مقررات قابل اجرا کمک کند. دو تا از رایج ترین سیستم های مدیریتی شامل یک سیستم مدیریت عملیات یا یک سیستم مدیریت ایمنی بسته به نیاز شرکت و صنعت شما تعریف شده است.

بر روی دکمه مربوطه در زیر کلیک کنید تا در مورد نحوه پیاده سازی هر یک از این سیستم‌ها، بسته به نیاز سازمان خود، اطلاعات بیشتری کسب کنید:

نحوه پیاده سازی ایمنی مسیر سیستم مدیریت

فرایند پیاده سازی یک عملیات سیستم مدیریتی

Free evaluation of your project

ارزش سیستم‌های مدیریت غیر قابل اندازه گیری است. ما به پیشگیری معتقدیم چرا که از فاجعه‌های پیش رو بی اطلاعیم. شرکت‌ها به سیستم‌های مدیریتی نیاز دارند که با خیال راحت راهنمایی کنند.
  • دریافت مشاوره

خطا: فرم تماس پیدا نشد.