درباره ما

همکاران مجموعه آرون سیستم

تیم مشاوران ما این امکان را به کسب و کارها می‌دهد، با یک بررسی و حسابرسی دقیق اسناد جهت پشتیبانی کسب و کارتان، استاندارد‌های لازم  را رعایت و از اشتباهات احتمالی جلوگیری کنید.

 

آرون سیستم با تلفیق متخصصان خود در حوزه‌های مالی، ثبتی و حقوقی، فنی مهندسی، معدنی، بازرگانی، دیجیتال مارکتینگ و بهره گیری از تجربه بالای اعضای هیئت مدیره خود در سازمان صنعت، معدن و تجارت و تحویل پروژه‌های طراحی و استقرار سیستم‌های یکپارچه با نگاهی جامع به محیط داخلی و بیرونی در کسب و کارهایی با ساختار‌های متفاوت و متنوع (صنایع معدنی، نساجی، مواد غذایی، ماشین سازی و …) خدمات خود را به بهینه ترین حالت و کاملا منعطف با کسب و کارتان طراحی و پس از آموزش، پیاده سازی و حصول به نتایج و اهداف لازم در اختیار شما قرار خواهد داد.

 

درباره همکاران ما

مشاوران و متخصصان

همکاران ما با یافتن فرصت‌ها در زمان‌های مناسب کمک می‌کنند تا بر اساس استراتژی بهتر پیش بروید و ریسک در زمینه‌های مختلف را به صورت هوشمندانه مدیریت کنید.
ارزش و هدف

پیشتاز در ارائه خدمات نوین ویژه کسب و کارهای نوپا و شرکت‌ها

ما تجارب همکاری با شرکت‌های تولیدی، بازرگانی، خدماتی زیادی را داریم و که بارها مورد ممیزی قرار گرفته‌اند. به پشتوانه تجارب ارزشمند مشاوران بخش مالی و اقتصادی آماده ارائه خدمات مشاوره‌ای در همه زمینه‌های مناسب برای تجارت هستیم.

650
پروژه‌های معدنی
1200
پروژه‌های صنعتی
12
تعداد همکاران
6
سال فعالیت
1850
پروژه‌های موفق
230
پروژه‌های در دست اقدام
OUR STORES

ارومیه:
خیابان برق، برج جواهر، طبقه 7 واحد 2